CM3 Trec Nutrition

Trec CM3 to preparat w kapsułkach, zawierający w swoim składzie 100% jabłczan kreatyny, czyli postać najbardziej biodostępną, jeśli chodzi o kreatynę. Przeznaczony jest dla sportowców uprawiających kulturystykę i inne sporty siłowe oraz wyczynowe, do stosowania podczas wyczerpujących treningów w okresie budowy masy i siły mięśniowej.

Jabłczan kreatyny odznacza się dobrą stabilnością, nie rozkłada się w kwaśnym środowisku żołądka zbyt szybko, poza tym jest dobrze przyswajalny, szybko wchłania się do krwiobiegu, dzięki czemu mamy gwarancję, że większa dawka kreatyny będzie magazynowana w tkankach. Organizm wykorzystuje duże dawki składników o działaniu anabolicznym, co znacząco wpływa na przyrosty siły i masy mięśniowej.

CM3 to dietetyczny środek, który zaspokaja potrzeby organizmu narażonego na duży wysiłek podczas treningów siłowych. Szczególnie sportowcy uprawiający kulturystykę, podnoszenie ciężarów czy sporty walki powinni zażywać regularnie ten suplement diety. Jest on bardzo dobrze oceniany przez tę grupę sportowców, uważany za tak zwaną pompę, stosowany łącznie z innymi odżywkami wspomagającymi budowę masy mięśni daje rewelacyjne rezultaty, w dodatku w krótkim czasie.

Suplement przyjmuje się w dni treningowe i nietreningowe, zwykle w dwóch porcjach, gdy nie idziemy na trening, a trzy razy podczas dnia treningowego. Preparat popija się wodą.