Baton Trec Colos 100

Trec Colos 100 to baton do spożywania na ciepło lub bez podgrzewania o bardzo dobrym smaku. Pyszny baton po podgrzaniu w mikrofalówce zamienia się w pełnowartościowe wysokobiałkowe czekoladowe ciastko. Innowacyjna formuła sprawia, że ta proteinowa przekąska cieszy się dużą popularnością wśród sportowców, gdy nie mają czasu na inny ciepły posiłek. Jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa, zawiera naturalne składniki, pełnowartościowe białko, które dodaje energii oraz inne odżywcze składniki w 100 g batona.

Baton Trec Colos 100 to lekka konsystencja z kawałkami czekolady, świetny zarówno na ciepło jako ciastko, jak i na zimno w postaci czekoladowego batona. Nie jest to jednak produkt należący do typowych słodyczy, przede wszystkim dostarcza organizmowi 30g protein, dodających organizmowi sił witalnych. Zawiera także energetyczne węglowodany, tłuszcze i błonnik. Nie zawiera natomiast prawie wcale cukru i tłuszczów nasyconych, niezdrowych dla organizmu. Zapewnia uczucie sytości, zastępuje pełnowartościowy posiłek, szczególnie na ciepło.

Baton zalecany jest dla osób czynnie uprawiających sporty, aktywnych fizycznie, również dla tych, które potrzebują zwiększonej dawki protein. Pozwala zwalczyć głód podczas intensywnego trybu życia w ciągu dnia, uzupełniając niezbędne w diecie osób aktywnych fizycznie składniki pokarmowe. Zaleca się dzienne spożycie w ilości dwóch sztuk, do popicia z wodą.