Trec Kre-Alkalyn Extreme

Trec Kre-Alkalyn to kreatyna w udoskonalonej formule, zastosowanej przez amerykańskie laboratorium badawcze. Jest opatentowana przez producenta, ma postać buforowaną, nie zmienia się w kwaśnym środowisku kwasów żołądkowych. Dzięki temu jest dobrze przyswajalna, szybko wchłaniana do krwiobiegu, a następnie do tkanki mięśniowej i samych mięśni. Nie powoduje również skutków ubocznych w postaci tworzenia się nadmiaru wody pod skórą, czy zgagi.

Kreatyna to najsilniejszy niesterydowy związek, jaki jest stosowany w kulturystyce na budowę siły i masy mięśniowej. Jej tradycyjna formuła ma pewne wady- jest niestabilna pod wpływem kwasu żołądkowego, dosyć szybko może zostać zamieniona w postać kreatyniny, która jest produktem ubocznym i znacząco opóźnia proces wchłaniania kreatyny najpierw do krwiobiegu, a następnie do tkanki mięśniowej.

Nowa technologia zastosowana przy produkcji Kre-Alkalyn sprawiła, że osoby zażywające ten suplement diety mogą przyjmować znacznie mniejsze dawki kreatyny, niż przy tradycyjnej formule. Ocenia się, że 1g odżywki odpowiada 10g zwykłego monohydratu kreatyny, co oznacza, ze można zażywać mniejsze porcje, powodując i tak większe przyrosty siły i masy mięśniowej. Zalecana dzienna dawka to dwie kapsułki dwa razy w ciągu dnia.