Trec Magnum 8000

Magnum 8000 marki Trec Nutrition jest suplementem uważanym za najsilniejszy niesterydowy preparat na swiecie, zalecany dla kulturystów, sportowców uprawiających sporty siłowe i wyczynowe. Również osoby, którym zależy na budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i szybkim zwiększeniu masy ciała, powinny się zdecydować na zażywanie tej odżywki.

Suplement Magnum na bardzo bogaty skład, co wpływa na walory odżywcze preparatu, jego możliwości dostarczania energii organizmowi. Zawiera świetnie zoptymalizowane ilości węglowodanów, białek i lipidów, wzbogacone o kreatynę oraz zestaw najważniejszych witamin i minerałów. Ważną rolę odgrywają tutaj lipidy w postaci wysokoenergetycznego oleju MCT, który jest szybko spalany i wchłaniany. Kreatyna nasila właściwości anaboliczne, gwarantuje szybkie przyrosty masy mięśniowej i siły. Zestaw witamin i minerałów przyspiesza proces przemian metabolicznych, co znacząco wpływa na dobre przyswajanie suplementu.

Preparat stosuje się kilka razy dziennie, ma dobry smak, miesza się go z wodą lub mlekiem. Osoby, które go zażywają, stwierdzają szybki przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnym niewielkim przyroście masy tłuszczowej, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą. Zalecana dawka dzienna tego preparatu to 200-300g podzielone na kilka porcji spożywanych głównie między posiłkami.