Trec Mass XXL

Trec Mass XXL jest uważany za najbardziej popularny suplement diety w Polsce, stosowany na zwiększanie masy mięśniowej. Powoduje nie tylko wzrost masy i siły mięśniowej, ale również szybką regenerację organizmu i mięśni. Jest mieszanką hydrolizatów węglowodanów o różnych współczynnikach glikogenicznych.

Trec Mass XXL jest koncentratem białka serwatkowego, co w połączeniu z wysokokalorycznym kompleksem węglowodanów i wyselekcjonowanych witamin niezbędnych do prawidłowych przemian białek i węglowodanów w organizmie daje bardzo dobre efekty. Suplement został opracowany na bazie wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego o najwyższej wartości biologicznej, a także optymalnie dobranych polisacharydów, monosacharydów i oligosacharydów. Białko serwatkowe zawiera maksymalne stężenie aminokwasów BCAA oraz glutaminy, natomiast optymalnie dobrane węglowodany zapewniają równomierne dostarczanie niezbędnych do budowania masy mięśniowej kalorii.

Producent zaleca Mass XXL osobom aktywnym fizycznie o szczupłej budowie ciała chcącym w krótkim czasie zdobyć większą masę ciała i siłę mięśni. Suplement można łączyć z kreatyną i glutaminą dla zwiększenia efektów działania. Odżywka odznacza się dobrym smakiem, miesza się ją z wodą lub mlekiem.