Trec Max Carb

Max Carb marki Trec Nutrition to węglowodanowy preparat odżywczy o cytrynowym smaku, idealny dla wszystkich, którzy potrzebują dużej dawki energii ze względu na obciążający wysiłek fizyczny. Szczególnie sportowcy trenujący sporty siłowe, wytrzymałościowe i wyczynowe powinni być zainteresowani wspomaganiem organizmu takim wysokowęglowodanowym suplementem diety.

Preparat zawiera węglowodany proste i złożone, które zapewniają stałe uzupełnianie utraconej energii i utrzymują prawidłowy poziom glukozy we krwi. Dzięki temu organizm nie odczuwa zmęczenia, co pozwala na bardziej efektywny trening. Suplement wzbogacony został ponadto w najważniejsze składniki mineralne, magnez, wapń, potas i sód, które regulują gospodarkę wodno- elektrolitową organizmu, uzupełniając cenne elektrolity utracone podczas wysiłku fizycznego i regulują pracę skurczu mięśni.

Suplement Max Carb jest proszkiem, z którego uzyskuje się napój o cytrynowym smaku, bardzo dobrze się rozpuszcza, dostarczając organizmowi smacznego, gaszącego pragnienie napoju wtedy, gdy dokładnie tego właśnie potrzebuje. Środek zapobiega odwodnieniu i wyczerpaniu organizmu, jako węglowodanowy preparat daje natychmiastowy wzrost siły, energii i wytrzymałości organizmu. Odżywkę można stosować jako napój izotoniczny do wyrównywania strat w organizmie, hipotoniczny do wspomagania organizmu podczas wyjątkowo intensywnych ćwiczeń, oraz jako napój hipertoniczny do stosowania w przerwach między posiłkami.