Trec NitroBolon Energizer

NitroBolon Energizer firmy Trec Nutrition to ta sama formula, co NitroBolon, tyle, że wzbogacona dodatkowymi składnikami, które sprawiają, że pompa mięśniowa staje się widoczna jeszcze szybciej i w krótszym czasie jest większa. Producent obiecuje, że już po dziesięciu minutach od zastosowania pierwszej dawki preparatu organizm odczuje przypływ niesamowitej energii, która wpłynie na zdolności jeszcze bardziej wyczerpującego treningu dla zbudowania masy mięśniowej.

Preparat jest uważany za wyjątkowo skuteczny w swoim działaniu, stosuje się go przed treningiem, by organizm dostał energetycznego kopa i mógł ze zdobytą energią zrobić coś pożytecznego dla mięśni. Preparat wpływa na zwiększenie siły organizmu i jego wydolności podczas forsownego treningu, pobudzenie organizmu do działania przy jednoczesnym opóźnianiu pojawiania się oznak zmęczenia. Dzięki temu organizm może bezpiecznie poddawać się wysiłkowi fizycznemu, aż do momentu, gdy mięśnie zostaną odpowiednio napompowane.

NitroBolon Energizer to preparat najnowszej generacji, ma złożony skład, który wpływa na tak wysokie właściwości pobudzające organizm do zwiększania suchej masy mięśniowej. Jest to tak zwany stack, który ma działanie energetyczno- anaboliczne, zwiększa siłę, wydolność organizmu, przy jednoczesnym energetycznym pobudzeniu do wysiłkowego treningu. W swoim składzie zawiera matrix kreatynowy, aminokwasy rozgałęzione BCAA, boostery tlenku azotu, oraz witaminy i minerały, które wspomagają organizm w dążeniu do uzyskania jak największej pompy mięśniowej.