Trec NitroBolon

Nitrobolon marki Trec Nutrition to suplement diety należący do grupy tych dających mięśniom tak zwaną pompę. Przeznaczony jest dla kulturystów i osób trenujących sporty wyczynowe oraz siłowe. Wpływa na przyrost siły i masy mięśni, zwiększa wytwarzanie tlenku azotu, odpowiedzialnego za działanie antykataboliczne.

Preparat oparty jest na unikalnej formule zwiększania wytwarzanego w organizmie tlenku azotu, odpowiedzialnego za efekty pompy mięśniowej. Suplement w swoim składzie zawiera między innymi argininę, która właśnie jest odpowiedzialna za wytwarzanie tlenku azotu. W efekcie ścianki naczyń krwionośnych ulegają rozkurczeniu, dzięki czemu krew zaczyna znacznie szybciej i w większej ilości przepływać do mięśni. W komórkach mięśniowych gromadzi się tlen i składniki odżywcze, które wpływają na zwiększanie się masy mięśniowej podczas treningu i poza nim.

W rezultacie stosowania NitroBolon zwiększa się wydolność organizmu, a przede wszystkim znacząco powiększa się objętość tkanek mięśniowych. Preparat wykazuje ponadto dobre działanie w problemach z potencją. Jego zdolność do zwiększania wytwarzania się tlenku azotu jest bardzo duża, ale bezpieczna dla organizmu. Należy do produktów niesterydowych, jest anabolikiem, który należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta, by przyjmować wyłącznie dawki przewidziane jako całkowicie bezpieczne.