Trec NitroProGen

NitroProGen marki Trec Nutrition to suplement diety w stu procentach białkowy, zawiera koncentrat białek, hydrolizat serwatki, białko jaja, kazeinę i peptyd l-glutaminy. W skład tego preparatu wchodzi połączenie protein o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Białka serwatkowe w postaci hydrolizatu i koncentratu są dobrze przyswajalne, dają natychmiastowe działanie anaboliczne, zwiększając syntezę białkową. Aminokwasy zawarte w suplemencie przedostają się krwiobiegiem do włókien mięśniowych, które mogą być uszkodzone i powodują ich bardzo szybką odbudowę.

NitroProGen sprawia, że następuje efektywna budowa masy mięśniowej, suplement wpływa na poprawę odporności systemu immunologicznego organizmu osoby go zażywającej. Wpływa również na wysoką koncentrację aminokwasów rozgałęzionych, które działają anabolicznie i jednocześnie działa antykatabolicznie, utrzymując odpowiednie zapasy glutaminy w mięśniach. Z kolei białko jaja i kazeina, które są zawarte w NitroProGen działają długo, przez wiele godzin zabezpieczając mięśnie przed działaniem katabolicznym, natomiast peptyd l-glutaminy to znany aminokwas, który buduje mięśnie, zwiększając wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu.

Glutamina działa regenerująco na organizm, również podczas snu, zwłaszcza, gdy suplement zostanie zastosowany jako posiłek białkowy przed snem. Odżywka wykazuje również bardzo dobre działanie stosowana po treningu jako zamiennik posiłku w ciągu dnia. Przy budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej jest niezastąpiona.