Trec Vitargo Elektro- Energy

Vitargo Elektro Energy marki Trec Nutrition to unikalny preparat węglowodanowy, wspierający odnowę organizmu i gromadzenie energii w mięśniach. Jest to napój energetyczny, który w przeciwieństwie do innych preparatów tego rodzaju bardzo szybko uzupełnia rezerwy glikogenu mięśniowego.

Suplement zawiera skoncentrowane węglowodany o dużym ciężarze molekularnym i niskiej osmolalności, dzięki czemu napój bardzo szybko przenika z układu trawiennego do mięśni. Jest bardzo energetyczny, świetnie uzupełnia niedobory energii w ciągu dnia, nie tylko w trakcie intensywnych ćwiczeń, ale również przed i po wysiłku fizycznym. Duży dodatek składników mineralnych poprawia funkcjonowanie mięśni, regulując ich kurczliwość.

Preparat jest bardzo skuteczny w działaniu, odnawia zapasy energetyczne mięśni w niezwykle krótkim czasie. Wpływa na poprawę intensywności treningu i zwiększa o 30% wytrzymałość organizmu nawet podczas wyjątkowo ciężkiego wysiłku fizycznego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Vitargo likwiduje skłonność do skurczliwości mięśni, poprawia odporność organizmu na infekcje i uczucie przetrenowania. Ma właściwość kompleksowej regeneracji organizmu po wytężonym wysiłku fizycznym.

Suplement diety Vitargo charakteryzuje się doskonałym smakiem owocowym, zwykle stosuje się jedną porcję w trakcie treningu, a kolejna tuż po jego zakończeniu. Preparat miesza się z wodą.